Nemokami kortų žaidimai
Kiti nemokami kortų žaidimai

Pirmoji bet kokio internetinio žaidimo taisyklė – jis turi būti prieinamas naudotojui. Tai reiškia ne tik tai, kad naudotojas gali jį žaisti nešiojamuoju, stacionariuoju kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu, bet ir tai, kad pats žaidimas turi būti lengvai suprantamas ir nuo pat pradžių teikti naudotojui malonią patirtį. Kortų žaidimų kūrėjai šį iššūkį priėmė su džiaugsmu, o lengvai prieinamų nemokamų internetinių žaidimų įvairovė yra stulbinanti.

„Solitaire Card Games“ – populiariausių viršūnėje jau kelis dešimtmečius, dar kitaip vadinamas „Pasjansas“. Didelis jo privalumas, kai tai žaidimas, padedantis nuraminti protą, nes jis įveda į lengvą meditacinę būseną. Tai ypač aktualu tiems, kurie linkę nerimauti arba dažnai kenčia nuo nerimo. Pasjansas suteikia protui kažką, į ką jis gali sutelkti dėmesį, ypač tuo metu, kai mažai veikiama, kai yra didelė galimybė nerimauti. 

„Eternal“ yra panašaus pobūdžio žaidimas kaip „Hearthstone“, „Shadowverse“ ir „Magic“, tačiau turi daug platesnį istorijos režimą. Žaidimas yra pakankamai pažįstamas CCG veteranams, tačiau pakankamai šviežias, kad nesijaustų, jog tai tik dar vienas Hearthstone klonas. Eternal taip pat turi juokingai daug įgarsinimo, panašaus lygio kaip Shadowverse, o kaladės pritaikymo lygis yra tai, ko dažnai nematome internetiniuose kortų žaidimuose.

„Faera“ yra unikalus, nes jame ne tik naudojamos populiarios mechanikos, kurios būdingos daugeliui šiame sąraše esančių žaidimų, bet ir pridedamas lentos kūrimo aspektas. Ši antrinė funkcija suteikia žaidėjų strategijai dar vieną lygmenį, nes monstrai juda per lentą link priešininko žaidėjo taip, kad primena „Dungeon Dice Monsters“ iš „Yu-Gi-Oh“, ir juos galima dėti tik ant tam tikrų tipų plytelių.

„The Elder Scrolls: Legends“ – tai dviejų žaidėjų kortų žaidimas, kuriame žaidėjai stoja vienas prieš kitą į dvikovas, vykstančias legendinėje populiarios Bethesda frančizės visatoje. Tai žaidimas tiems, kurie kada nors žaidė šį gerai žinomą „Blizzard“ žaidimą, todėl neprireiks nei įžangos, nei net pilno perėjimo per išsamią žaidimo instrukciją. Tai puikus kortų žaidimas, kurie mėgsta azartą!

„Yu-Gi-Oh!“ ieškote dar vieno būdo, kaip išgyventi 90-ųjų ir 2000-ųjų nostalgiją? Jums pasisekė – „Konami“ neseniai išleido naują nemokamą „Yu-Gi-Oh!“ žaidimą „Yu-Gi-Oh! Master Duel“. Šis žaidimas į daugiau nei 20 metų gyvavusį konkurencinį kortų žaidimą įlieja naujos gyvybės – jame yra efektinga animacija ir daugiau nei 10 000 skirtingų kortų. Žaidimas „Master Duel“ sulaukė milžiniško populiarumo „Steam“ ir „Twitch“ platformose, kur jis yra vienas iš labiausiai žaidžiamų ir žiūrimiausių žaidimų.